rt( 'joomla.utilities.string' ); ?>
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /includes/framework.php:153) in /libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /includes/framework.php:153) in /libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/framework.php:153) in /libraries/joomla/session/session.php on line 426

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/framework.php:153) in /plugins/system/info_ciacho.php on line 25
Zespół Szkół Plastycznych

 

 

Home

DOPALACZE

27 października 2015 roku podczas zebrań z rodzicami przeprowadzona została ankieta dotycząca zjawiska dopalaczy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wynikającym z ankiety, zamieszczamy w zakładce Dla rodziców informacje, które pozwolą Państwu poszerzyć wiedzą na temat niebezpieczeństw związanych z zażywaniem dopalaczy. Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonym materiałem.

 

Więcej…

 

Komunikat Jury V Ogólnopolskiego Biennale Autoportretu Uczniów Szkół Plastycznych Radom 2015

W piątej edycji Biennale Organizator, Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu otrzymał 511 prac zgłoszonych przez 431 autorów z 25 szkół plastycznych. Na skutek selekcji technicznej, eliminującej prace nie spełniające wymogów Regulaminu, do przeglądu komisyjnego zakwalifikowano 420 prac 348 autorów.

Więcej…

 

Plan zajęć szkoły plastycznej jacka malczewskiego na rok szkolny 2015/2016

Kliknij tu... aby pobrać plan zajęć popołudniowej Szkoły Plastycznej im. Jacka Malczewskiego na rok szkolny 2015/2016.

 

Stypendia szkolne (socjalne) na rok szkolny 2015/2016

Uprzejmie informujemy, że wnioski o stypendium socjalne na rok szkolny 2015/2016 będą przyjmowane do 15 września 2015 r.

Osoby korzystające z pomocy społecznej MOPS składają wnioski u pracownika socjalnego w swoim Rejonie Pracy Socjalnej.

Osoby nie korzystające z pomocy społecznej składają wnioski w Dziale Obsługi Mieszkańców MOPS w Radomiu ul. Limanowskiego 134.

Wnioski można pobrać ze strony MOPS.

 

List od Andrzeja Wajdy z okazji jubileuszu szkoły plastycznej

 

 

Lista uczniów Przyjętych do Szkoły Plastycznej im. Jacka Malczewskiego

Lista przyjętych do Szkoły Plastycznej im. Jacka Malczewskiego do klas pierwszych na rok szkolny 2015/2016

 

Więcej…

 

Wykaz Podręczników na rok szkolny 2015/2016

Poniżej do pobrania szkolny zestaw podręczników dla wszystkich klas OSSP i LP na nadchodzący rok szkolny 2015/2016.

Kliknij tu... aby pobrać wykaz podręczników.

 

Matura na 100%

MATURA 2015 - 100%

Matura 2015 to kolejny powód do dumy. Osiągnęliśmy 100% zdawalności i bardzo dobre wyniki. Gratulujemy zarówno Absolwentom, jak i Nauczycielom. Gratulujemy Rodzicom!

 

Staże i praktyki zagraniczne

Realizacja projektu "Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo"
współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Program „Uczenie się przez całe życie” Erasmus+ – Europejskie Staże Zagraniczne
w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
"Nowe technologie w ceramice i sztukaterii".

 

W ramach projektu młodzież ZSP doskonaliła warsztat pracy w zakresie sztukaterii i ceramiki, poznawała procesy technologiczne z uwzględnieniem doboru właściwych narzędzi oraz zasady bhp zgodne z normami i standardami unijnymi. Miała możliwość zapoznania się z formami edukacyjnymi i systemem szkolnictwa w Niemczech. Zwiedziła zabytki Magdeburga, Drezna, Poczdamu i Berlina. Ważnym elementem stażu było poznanie kultury zawodowej i norm zachowań współpracowników i opiekunów strony niemieckiej co pozwoliło uczniom rozwinąć się zarówno w aspekcie zawodowym jak i sprawności językowej. Staż zakończył się rozdaniem certyfikatów potwierdzających nabycie nowych umiejętności.