rt( 'joomla.utilities.string' ); ?>
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /includes/framework.php:153) in /libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /includes/framework.php:153) in /libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/framework.php:153) in /libraries/joomla/session/session.php on line 426

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/framework.php:153) in /plugins/system/info_ciacho.php on line 25
Zespół Szkół Plastycznych

 

 

Home

INFORMACJA DLA KANDYDATÓW DO LICEUM PLASTYCZNEGO

UWAGA KANDYDACI DO LICEUM PLASTYCZNEGO

 

  1. Rejestracja kandydatów do Liceum Plastycznego w Systemie Elektronicznym odbywać się będzie od 12 maja godz. 10:00 do 23 maja godz. 15:00 na stronie www.radom.edu.com.pl
  2. Kliknij tu... aby pobrać instrukcje logowania się do Systemu Naboru Elektronicznego.
  3. W dniach 19 maja 2014r. w godz. 13:00 do 16:00 oraz 21 maja w godz. 13:00 do 16:00 w sali 112 (budynek CKU, ul.Kościuszki 7A) odbędzie się dyżur, podczas którego kandydaci mogą skorzystać z pomocy przy logowaniu do systemu naboru elektronicznego.
  4. Wstępne egzaminy do Zespołu Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta odbywać się będą w Zespole Szkół Zawodowych im. Mjr Henryka Dobrzańskiego „HUBALA” w Radomiu przy Al. Grzecznaroskiego 2 w dniach 3 - 4 czerwca 2014r.
 

Otwarcie wystawy wyróżnionych prac dyplomowych

Otwarcie wystawy DYPLOM 2014 odbędzie się 29.04.2014 r. o godz. 10:30 w holu sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu, ul. 25 Czerwca 70.
Uroczyste pożegnanie absolwentów nastąpi tego samego dnia o godz. 12:00 w RKŚTiG "Łaźnia", ul. Żeromskiego 56.

 

(2014.03.24) PIERWSZE MIEJSCE W III MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE "MIĘDZYKULTUROWE POSZUKIWANIA W SZTUCE- MÓJ INNY" DLA WERONIKI WÓJCIK

Z radością informujemy, że nasza uczennica Weronika Wójcik otrzymała I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mój inny" w kategorii rzeźba. Organizatorem konkursu jest Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im. T. Makowskiego w Łodzi.
Nagrodzona praca została wykonana w technice ceramika, szkło pod opieką Aleksandry Dobrowolskiej.

Więcej…

 

Nabór do Szkoły Plastycznej im. Jacka Malczewskiego

Dyrektor Zespołu Szkół Plastycznych ogłasza nabór do popołudniowej Szkoły Plastycznej na rok szkolny 2014/2015.

Pobierz podanie do Szkoły Plastycznej im. Jacka Malczewskiego.

Wypełnione podanie należy dostarczyć do sekretariatu szkoły ul. Kolejowa 22.

 

PRZEKAŻ 1% za 2013 rok na NASZĄ SZKOŁĘ !

Szanowni Nauczyciele, Rodzice i Pracownicy szkoły!

Po raz drugi, prosimy o wsparcie naszych działań przekazując 1% na rzecz Zespołu Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu – szkoły wspierającej rozwój naszej utalentowanej młodzieży.

1% w nowych formularzach podatkowych

W formularzach PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 wprowadzono specjalne pole dotyczące przekazywania 1% podatku dla organizacji pożytku publicznego.Podatnicy tak jak dotychczas chcąc wesprzeć wybraną organizację OPP będą podawać jej nazwę, numer KRS oraz wyliczać właściwą kwotę. Jednocześnie za pośrednictwem pola będą mogli przekazać organizacji dodatkowe informacje, zawierające na przykład sugestię odnośnie wykorzystania części podatku, czy dane kontaktowe.

Cel szczegółowy

1% 600000060402, Zespół Szkół Plastycznych w Radomiu

Dziękuję w imieniu uczniów i własnym – B. Marczykowska

dyrektor szkoły

 

Podsumowanie pleneru szkoły plastycznej im. jacka malczewskiego

W niedzielę 9 lutego o godz. 11:00 w galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej ul. Piłsudskiego 12 odbyła się AUKCJA PRAC PLASTYCZNYCH Zostało sprzedanych 100 prac wykonanych podczas pobytu w Nałęczowie. Dochód ze sprzedaży pracy zostanie przekazany na dofinansowanie wakacyjnego wyjazdu plenerowego uczniów Szkoły Plastycznej im. Jacka Malczewskiego.

 

Zapisy na plener organizowany w sierpniu 2014 już się rozpoczęły. Wszystkich chętnych zapraszamy. Zapisy przyjmuje Alina Włodarz w sali 112 /sala komputerowa/.

 

aukcja prac poplenerowych

Aukcja prac odbędzie się 9 lutego (Niedziela) o godz. 11:00 w galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej ul. Piłsudskiego 12, sala 36. Dochód ze sprzedaży pracy zostanie przekazany na dofinansowanie wyjazdu plenerowego uczniów Szkoły Plastycznej im. Jacka Malczewskiego. Zapraszamy serdecznie.

 

FERIE ZE SZTUKĄ

W dniach od 15.02 – 20. 02.2014r w Zespole Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu odbędą się bezpłatne warsztaty i konsultacje dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z okręgu radomskiego. Jest to niezobowiązująca forma zajęć artystycznych, podczas których uczniowie poznają specyfikę szkoły oraz mogą sprawdzić swoje predyspozycje do kształcenia w szkole plastycznej.

Warsztaty odbędą się w siedzibie Centrum Kształcenia Ustawicznego przy ul. Kościuszki 7 oraz w Zespole Szkół Zawodowych im. mjr Henryka Dobrzańskiego „Hubala” ul. Grzecznarowskiego 2 zgodnie z przedstawionym harmonogramem:

 

Ferie ze sztuką - harmonogram zajęć dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Harmonogram zajęć dla uczniów OSSP i LP.

 

Staże i praktyki zagraniczne

Realizacja projektu "Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo"
współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Program „Uczenie się przez całe życie” Erasmus+ – Europejskie Staże Zagraniczne
w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
"Nowe technologie w ceramice i sztukaterii".

 

W ramach projektu młodzież ZSP doskonaliła warsztat pracy w zakresie sztukaterii i ceramiki, poznawała procesy technologiczne z uwzględnieniem doboru właściwych narzędzi oraz zasady bhp zgodne z normami i standardami unijnymi. Miała możliwość zapoznania się z formami edukacyjnymi i systemem szkolnictwa w Niemczech. Zwiedziła zabytki Magdeburga, Drezna, Poczdamu i Berlina. Ważnym elementem stażu było poznanie kultury zawodowej i norm zachowań współpracowników i opiekunów strony niemieckiej co pozwoliło uczniom rozwinąć się zarówno w aspekcie zawodowym jak i sprawności językowej. Staż zakończył się rozdaniem certyfikatów potwierdzających nabycie nowych umiejętności.